Jeep AUTO-MOBIL Gdynia Jeep AUTO-MOBIL Gdynia
         
Alfa Romeo Chrysler Dodge Fiat Dostawcze Lancia Abarth  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 
O nas


     Historia firmy

Motoryzacja wymaga opanowania, wiedzy i lat doświadczeń. Jest domeną ludzi wnikliwych, którzy dzielą się na tych jeżdżących samochodami i tych, którzy nimi jeździć będą. Wielu z nich wie o motoryzacji bardzo dużo, a niektórzy wszystko. Ponad 20 lat temu branża samochodowa była dla nas czymś egzotycznym. Jednak wszystko jest możliwe i dlatego stawiliśmy czoła wyzwaniu…

Rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku, kiedy powstała firma P.U.H. Auto-Mobil Sp. z o.o. w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 17. Od początku istnienia tworzyliśmy wizerunek nowoczesnego, sprawnie zarządzanego przedsiębiorstwa, nastawionego na wysoką jakość świadczonych usług. Stąd liczne inwestycje podnoszące kwalifikacje pracowników, jak również rozbudowa infrastruktury firmy.

W 1994 roku podpisaliśmy z Fiat Auto Poland kontrakt handlowy na sprzedaż samochodów, części oraz świadczenia usług dla pojazdów marki Fiat. Od tamtego momentu rozpoczął się dla nas okres dynamicznego rozwoju – już w 1996 roku otworzyliśmy filię w Gdyni, która mieści się przy ul. Wielkopolskiej 241. W 2002 roku do użytku została oddana blacharnia wraz z ekologiczną lakiernią. Wyposażyliśmy ją w nowoczesne narzędzia gwarantujące wysoką jakość usługi i ochronę środowiska.

W roku 2007 przyznano nam autoryzację Hyundai Motor Poland na sprzedaż i serwis samochodów. Otrzymaliśmy tę nominację w odpowiedzi na rosnącą popularność naszej firmy. Nieustannie zwiększamy sprzedaż marki dbającej o wysoką jakość pojazdów, bogate wyposażenie i bezpieczeństwo. Poniesione nakłady przynoszą zysk w postaci ciągłego wzrostu zaufania naszych Klientów.

Liczne osiągnięcia i nagrody pozwoliły w pełni rozkwitnąć naszej firmie. Na bazie zdobytego doświadczenia i wiedzy podjęliśmy się wyzwania, którego celem jest sprzedaż i serwis samochodów kolejnej marki z Grupy Fiat, a mianowicie Alfa Romeo. Od 2011 roku w Gdyni na ul. Wielkopolskiej 241 mamy przyjemność prezentować wszystkie modele samochodów z gamy Alfa Romeo. Nieustanne podwyższanie poziomu jakości i oferowanych usług ma na celu wzmocnienie satysfakcji Klienta podczas obcowania z dotychczas nieznaną stylistyką Alfy.

Od drugiej połowy 2011 roku w doskonaleniu i pogłębianiu wiedzy na temat proponowanych usług i produktów pomaga nam lider rynku samochodów ciężarowych i dostawczych Iveco Poland Sp.z o.o. Z produktami marki Iveco łączy się szeroki wachlarz dodatkowych usług - od diagnostyki i obsługi pojazdów zwykłej i planowej, po usługi Iveco Finance - zgodnych ze strategią naszego przedsiębiorstwa, która stawia Klienta w centrum uwagi.oofetr

Wiosną 2015 roku ofertę samochochodów dostępnych w naszych salonach wzbogaciła marka ABARTH, będąca ucieleśnieniem sportowego zamiłowania projektantów firmy FIAT. Nasi klienci zyskali w ten sposób możliwość zakupu samochodów o niepowtarzalnej formie i możliwościach dalece wykraczających poza te oferowane przez standardowe modele znajdujące się w sprzedaży.

Na przestrzeni lat Auto-Mobil niepostrzeżenie stał się dla nas nie tylko miejscem profesji, lecz również sposobem na życie. Motoryzacja to nasz fach, żyłka sportowa i hobby, które stawiamy ponad wszystkimi pasjami. Pomaga nam odnaleźć wolność, przyjemność, radość i zadowolenie. Naszym osobistym celem jest zarazić Państwa Motopasją. Czerpiemy ogromną przyjemność z tworzenia naszej firmy.

Zarząd Auto-Mobil

 

 
 
 
PUH AUTO-MOBIL SP. Z O.O.

GDYNIA
WIELKOPOLSKA 241
81-531 GDYNIA
Tel.: (58) 6605719
e-mail

mapa dojazdu
 

Salon JEEP, ALFA ROMEO
tel. 58 660 57 19
tel. 58 660 57 16

Samochody używane
tel. 58 660 57 16

Ubezpieczenia
tel. 58 660 57 40

Sklep
tel. 58 660 57 30 - 31

 
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
Salon 900 - 1800
Serwis, Sklep 700 - 2100

Centrum Napraw
Powypadkowych

700 - 2100
sobota
Salon 900 - 1500
Serwis, Sklep 700 - 1500

Centrum Napraw
Powypadkowych

700 - 1500

 

mail: jeep@auto-mobil.pl

  
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies